Polityka Prywatności - Biuro Rachunkowe Małgorzata Styrna

32 258 56 53

605 858 137

FINANCIAL
Przejdź do treści
Polityka Prywatności
Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest MAŁGORZATA STYRNA BIURO RACHUNKOWE z siedzibą na ul. Sokolskiej 51/1, 40 – 087 Katowice, tel. 32 25 85 653 lub 605 858 137 lub e-mail biuro@styrna.eu.
Dane osobowe, które nam Państwo przekazują, przetwarzamy w celu niezbędnym do wykonania umowy pomiędzy Państwa Firmą a naszym Biurem, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w ich zakresie. Czas przetwarzania danych jest określony poprzez długość stosunku prawno-gospodarczego pomiędzy Państwa Firmą a naszym Biurem.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
----
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Są one stosowane w celu utrzymania strony internetowej oraz jej funkcjonalności w odpowiedniej jakości. Jeżeli nie zezwalają Państwo na cookies, mogą Państwo ustawić w swoich przeglądarkach odpowiednie ustawienia w tym celu.
Wróć do spisu treści