O Biurze - Biuro Rachunkowe Małgorzata Styrna

32 258 56 53

605 858 137

FINANCIAL
Przejdź do treści
O Biurze
Biuro Rachunkowe Małgorzata Styrna

Siedziba zlokalizowana jest w Katowicach. Specjalizuję się w Świadczeniu kompleksowych usług księgowych. Posiadam świadectwo kwalifikacyjne Nr 20645/00 wydane przez Ministra Finansów odnośnie kwalifikacji uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Główny profilem mojej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu poznałam oczekiwania Klientów. Ofertę kieruję zarówno do osób indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.
Zakres moich usług obejmuje: prowadzenie ksiąg rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT, rozliczanie podatków PIT, rozliczanie VAT, rozliczanie CIT.
Ponadto świadczę usługi kadrowo-płacowe i przygotowuję dokumentację rachunkową. Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizacji większości zleceń. Dodatkowo zajmuję się prowadzeniem rozliczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i podpowiadam Klientom, jakie dokumenty dostarczyć do Urzędu Skarbowego.
Do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Pomagam również w sprawach związanych z założeniem własnej działalności. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż zależy mi na Państwa zadowoleniu. Zapewniam terminowość i rzetelność.
Zapraszam do kontaktu Klientów z Katowic i okolic.
Wróć do spisu treści